Penzion Kořenov Karlos
 
ADRESA Penzion Karlos
Kořenov 1437
Kořenov 46849
Česká Republika
Pension-Korenov-Karlos@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Karlos ubytování Kořenov Aktuální počasí jasno
Penzion Kořenov Karlos - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kořenov Karlos - disponuje restauracíPenzion Kořenov Karlos - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Kořenov Karlos - V hotelu je kulečníkPenzion Kořenov Karlos -  je k dispozici připojení na internetPenzion Kořenov Karlos -  je k dispozici letní terasaPenzion Kořenov Karlos - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Kořenov Karlos - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Kořenov Karlos - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kořenov Karlos - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Karlos / Kořenov

Pension Karlos je situován v klidné části obce Kořenov, v malebném Martinském údolí pod vrcholem Bukovce.

Penzion Karlos nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením, stravování ve vlastní restauraci. Penzion Karlos v Kořenově je vhodný i pro soustředění a lyžařské výcviky a pro každého, kdo chce poznat krásy Jizerských hor ve kterémkoli ročním období.

Jizerky Kořenov ubytování
Pension Karlos v Kořenově má kapacitu 36 lůžek, uspořádaných do dvou až čtyřlůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a koupelnou.

Rodiny s dětmi jsou ubytovány v apartmanech s oddělenými ložnicemi, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV/KAB. Dětské postýlky a sedačky jsou samozřejmostí (děti do 3 let zdarma). Prostorná hala pensionu nabízí malý dětský koutek, zahrada pak klouzačku, houpačku a pískoviště.

Pension Karlos restaurace - stravování
Příjemně zařízená restaurace s barem se širokou nabídkou i míchaných nápojů se nachází v přízemí pensionu Karlos Kořenov a poskytuje penze dle přání klienta. Přilehlá zahrada je ideálním místem pro uzení, grilování či prosté posezení.

Kuchyně penzionu Karlos ručí za kvalitu i kvantitu a Vaši spokojenost při snídaních, podávaných formou švédských stolů, ale i večeří, které, jako jednotné menu, jsou podávány ve složení polévka, hlavní chod a dezert. Flexibilně řešení pro vegetariány, různé typy diet při zdravotních omezení, spojených se stravováním. K vaší pohodě přispívá kuchyně i nabídkou pohárů a malého občerstvení k vašemu posezení. Kromě Gambrinusu zde točí i krajové vyhlášené pivo Svijany.

Pension Karlos Kořenov služby
Pension je dobře dostupný autem i veřejnou dopravou. Parkování v areálu. Domácí mazlíček za poplatek - Na letní terase automaticky misky s vodou, které jsou i k zapůjčení. Množstevní slevy.

Dovolená na horách pension Karlos Kořenov
Horská obec Kořenov, ve které Pension Karlos poskytuje své služby, leží na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, asi 15 km východně od Jablonce nad Nisou a 5 km západně od Harrachova. Pension je obklopen turistickými cestami a cyklostezkami, které protkávají Jizerské hory od přehrady Souš až po Mumlavské vodopády. V zimní sezóně lze využívat upravované běžecké tratě na Jizerské magistrále a lyžařské vleky v okolí pensionu.